Publications Office of the EU
I-Cagliari: Databázové systémy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

I-Cagliari: Databázové systémy

  • Zveřejněno
    09/08/2011
  • Lhůta
    30/09/2011
  • Udělení zakázky
    17/11/2011
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: ITG2 Sardegna
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
48610000 Databázové systémy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
320,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
262,000.00 EUR
Číslo nabídky
Determinazione dell'Amministratore delegato di Sardegna IT S.r.l. c.s.u. n. 74 del 04.08.2011
Popis

Zakázka byla zadána prostřednictvím otevřeného nabídkového řízení podle článku 55 legislativního nařízení č. 163/2006; předmětem smlouvy je pořízení softwaru systému správy karet, služeb údržby a doplňkových služeb pro správu průkazu zdravotní péče v rámci projektu TS-CNS-INFRA.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
320,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
262,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Aruba SpA
Poštovní adresa: località Palazzetto, 4
Obec: Bibbiena
PSČ: 52011
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.