Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Stafford: Zdravotní a sociální péče - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Spojené království/Velká Británie-Stafford: Zdravotní a sociální péče

  • Oznámení výsledků
    25/07/2017
  • Zveřejněno
    03/10/2017
  • Lhůta
    01/11/2017
  • Udělení zakázky
    08/02/2018
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Staffordshire County Council
Místo plnění
NUTS code: UKG24 Staffordshire CC
Sídlo kupujícího
NUTS code: UKG24 Staffordshire CC
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85000000 Zdravotní a sociální péče
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
70,000,000.00 GBP
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
70,000,000.00 GBP
Číslo nabídky
PC720
Popis

Support For Independent Living In Staffordshire (SILIS) Service.

Metoda podání
Elektronicky:
https://supplierlive.proactisp2p.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Kupující
Stafford Borough Council
Staffordshire Moorlands District Council
Cannock Chase District Council
Newcastle under Lyme Borough Council
Tamworth Borough Council
Tamworth Borough Council
South East Staffordshire and Seisdon Peninsula Clinical Commissioning Group
Cannock Chase Clinical Commissioning Group
Stafford & Surrounds Clinical Commissioning Group
South Staffordshire District Council
Stafford Borough Council
Cannock Chase District Council
North Staffordshire Clinical Commissioning Group and Stoke-on-Trent Clinical Commissioning Group
North Staffordshire Clinical Commissioning Group and Stoke-on-Trent Clinical Commissioning Group
Lichfield District Council
Lichfield District Council
Staffordshire Moorlands District Council
Stafford & Surrounds Clinical Commissioning Group
South Staffordshire District Council
East Staffordshire Borough Council
East Staffordshire Clinical Commissioning Group
Newcastle under Lyme Borough Council
Cannock Chase Clinical Commissioning Group
East Staffordshire Clinical Commissioning Group
South East Staffordshire and Seisdon Peninsula Clinical Commissioning Group
East Staffordshire Borough Council
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
70,000,000.00 GBP
Konečná hodnota zakázky
70,000,000.00 GBP
Přidělení zakázky
Úřední název: Millbrook Healthcare Ltd
Poštovní adresa: Nutsey Lane, Calmore Industrial Estate, Totton, Hampshire
Obec: Totton
PSČ: SO40 3XJ
Země: GBR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.