Publications Office of the EU
PL-Varšava: Školení zaměstnanců - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

PL-Varšava: Školení zaměstnanců

  • Udělení zakázky
    16/03/2011
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
80511000 Školení zaměstnanců
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
167,213.11
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
161,266.80 PLN
Číslo nabídky
TZ/370/50/10
Popis

Przedmiotem zamówienia jest zakup szkoleń w zakresie prowadzenia szkoleń przystanowiskowych z elementami coachingu i mentoringu dla 345 osób.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Není k dispozici
Kód CPV
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
167,213.11
Konečná hodnota zakázky
161,266.80 PLN
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.