Publications Office of the EU
Pokládka dlaždic - Extramurální dialýza, Rankweil - Vorarlberger Krankenhaus-BetriebsgesmbH - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Pokládka dlaždic - Extramurální dialýza, Rankweil - Vorarlberger Krankenhaus-BetriebsgesmbH

  • Zveřejněno
    16/07/2025
  • Lhůta
    19/08/2025
  • Otevírání nabídek
    19/08/2025
  • Udělení zakázky
    26/11/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Vorarlberger Krankenhaus-Betriebsgesellschaft mit beschränkter Haftung
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: AT342 Rheintal-Bodenseegebiet
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45431000 Obkladačské práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
64,975.56 EUR
Číslo nabídky
Verfahrens-ID: 157695
Popis

Pokládka dlaždic - Extramurální dialýza, Rankweil - Vorarlberger Krankenhaus-BetriebsgesmbH

Metoda podání
Elektronicky:
https://bekanntmachungen.vorarlberg.at/Detail/220033
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://bekanntmachungen.vorarlberg.at/Detail/220033
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/08/2025 09:00
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Verlängerung der Gewährleistungsfrist
Váha (procenta, přesně) : 2
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Erhöhung Haftungsrücklass
Váha (procenta, přesně) : 2
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Nachweis von Normen für Umweltmanagement
Váha (procenta, přesně) : 2
Kritérium:
Typ: price
Popis: Gesamtpreis netto
Váha (procenta, přesně) : 94
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
64,975.56 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Vlbg. Fliesenpool GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Götzis
PSČ: 6840
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.