Publications Office of the EU
Španělsko-Barcelona: Reklamní služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Barcelona: Reklamní služby

  • Zveřejněno
    16/12/2020
  • Lhůta
    15/01/2021
  • Otevírání nabídek
    15/01/2021
  • Udělení zakázky
    14/05/2021
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Barcelona de Serveis Municipals, S. A.
Místo plnění
NUTS code: ES511 Barcelona
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES España
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79341000 Reklamní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,056,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
480,000.00 EUR
Číslo nabídky
2020MKT343CA
Popis

Contrato relativo a la gestión para la búsqueda y intermediación integral de los espacios autorizados para incorporar publicidad en las bicicletas y estaciones del servicio bicing.

Metoda podání
Elektronicky:
https://seucontractacio.bsmsa.cat/licitacion
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/01/2021 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,056,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
480,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Main Imagen Global Corporativa
Poštovní adresa:
Obec: Barcelona
PSČ:
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.