Publications Office of the EU
Švédsko-Stockholm: Zobrazovací zařízení magnetické resonance - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Švédsko-Stockholm: Zobrazovací zařízení magnetické resonance

  • Udělení zakázky
    05/06/2020
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Kungliga Tekniska högskolan
Místo plnění
NUTS code: SE1 Östra Sverige
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE11 Stockholm
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33113000 Zobrazovací zařízení magnetické resonance
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
816,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
816,000.00 SEK
Číslo nabídky
V-2020-0400
Popis

Toto nabídkové řízení se týká modernizace magnetické kamery Philips Ingenia 3T, která je součástí centra Jonasson. Aby bylo možné pokračovat v mezinárodním výzkumu pomocí magnetické kamery Jonassonscenter (Philips Ingenia 3.0 T), je třeba vybavení modernizovat pomocí hardwaru a softwaru MR elastografie.
V tomto případě je absolutním požadavkem technická kompatibilita se stávajícím zařízením.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Not specified
Odhadovaná hodnota
816,000.00
Konečná hodnota zakázky
816,000.00 SEK
Přidělení zakázky
Úřední název: Philips AB
Poštovní adresa: Philips AB Knarrarnäsgatan 7 16485 Kista SE110 Stockholm
Obec: Stockhlms län
PSČ: 164 85
Země: SWE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.