Publications Office of the EU
Španělsko-Vacarisses: Zabezpečování pohostinských služeb pro jiné podniky nebo instituce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Španělsko-Vacarisses: Zabezpečování pohostinských služeb pro jiné podniky nebo instituce

  • Oznámení výsledků
    08/05/2023
  • Udělení zakázky
    07/07/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
AJUNTAMENT DE VACARISSES
Místo plnění
NUTS code: ES511 Barcelona
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES511 Barcelona
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
Několik hlavních kódů CPV
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,160,810.94 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
6.39 EUR
Číslo nabídky
31/2023
Popis

CONCESIÓN DE SERVICIOS PARA LA EXPLOTACIÓN DEL SERVICIO DECOMEDORESESCOLARES DE LOS CENTROS DOCENTES PÚBLICOS DE VACARISSES Y ELSERVICIO DE COMEDOR DE LAS ACTIVIDADES DE VERANO ORGANIZADAS POR ELAYUNTAMIENTO DE VACARISSES

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Not applicable
Odhadovaná hodnota
1,160,810.94 EUR
Konečná hodnota zakázky
6.39 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: 7 i TRIA SLU,
Poštovní adresa: Carrer Riu Anoia, 42-54
Obec: EL PRAT DE LLOBREGAT
PSČ: 08820
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.