Publications Office of the EU
NL-Amersfoort: Architektonické, stavební, technické a inspekční služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

NL-Amersfoort: Architektonické, stavební, technické a inspekční služby

  • Udělení zakázky
    26/04/2011
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: NL310 Utrecht
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
205,440.00 EUR
Číslo nabídky
DOCS-#3549051
Popis

V okrese Vathorst v obci Amersfoort se zřizuje ABC (Amersfoortse Brede School Combinatie).
Středobodem školy DOO De Bron je rozvoj dítěte, klastr směřuje k inovativnímu způsobu hraní, výchovy a učení. Péče a vzdělávání v tomto ohledu úzce spolupracují. To znamená, že byly vytvořeny prostory, které lze využít pro mnoho dalších funkcí. Uživatelé používají stejné prostory společně nebo postupně. To byl problém i pro architekta: navrhování intenzivních víceúčelových budov, které uživatelům umožňují, aby byli ve špičce i v trvalé situaci dobře odpojeni. Budovy, u nichž lze řešit jejich současné ideály i budoucí vývoj.
Struktura obou budov je jasná, aby se různí vlastníci a uživatelé mohli snadno dohodnout na jejich užívání. Kromě markeru identifikace vody je klastr vítán a má obraz vstřícný pro děti.
Stavební projekt zahrnuje přibližně 8 500 m² hrubé podlahové plochy (dále jen BVO), terénní zařízení, chodník a teplý koude Opslag (WKO).

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
205,440.00 EUR
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.