Publications Office of the EU
„Modernizace státní silnice č. 4 (DN4) v km 7+564 – km 11+715“ – projekt a provedení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

„Modernizace státní silnice č. 4 (DN4) v km 7+564 – km 11+715“ – projekt a provedení

  • Udělení zakázky
    08/08/2024
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Administratia Publica Locala Orasul Popesti - Leordeni
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO322 Ilfov
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45233140 Práce na stavbě silnic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
63,550,908.00 RON
Číslo nabídky
10
Popis

Cílem zakázky je vypracování technické a ekonomické dokumentace ve fázi autorizace provedení stavebních prací (DTAC), technického projektu (PT) a podrobností provedení (DE), ověření doložené kvalitativními požadavky projektu, technická pomoc projektanta a realizace následujících objektů: - Rozšíření DN4 - Pluvial kanalizace - Veřejné osvětlení Kroky potřebné k provedení investice jsou dány: etapa I – vypracování technické dokumentace spočívající ve vypracování technické dokumentace nezbytné pro získání povolení / dohod, vypracování dokumentů pro získání stavebního povolení, vypracování TP, DDE, PAC, POE v souladu s ustanoveními rozhodnutí rumunské vlády č. 907/2016 o etapách vypracování a rámcovém obsahu technicko-ekonomické dokumentace týkající se cílů / projektů investic financovaných z veřejných prostředků, s následnými změnami a dokončeními; etapa II – technická pomoc projektanta při provádění stavebních prací; Fáze III - Provádění stavebních prací (bude zahájeno až po vypracování dokumentace pro získání povolení / smluv, dokumentace pro získání stavebního povolení, služeb pro vypracování technického návrhu, podrobností provedení a technické kontroly kvality technického návrhu). Lhůty pro vyjasnění žádostí před uplynutím lhůty pro předložení: Hospodářské subjekty budou moci požádat o objasnění zadávací dokumentace do uplynutí lhůty 20 dnů před uplynutím lhůty pro podávání nabídek, aby byla odpověď veřejného zadavatele zaslána nejméně 10 dnů před uplynutím lhůty pro podávání nabídek.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Planul de implementare a contractului
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
63,550,908.00 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: ACVATOT
Poštovní adresa:
Obec: Bucuresti
PSČ: 021101
Země:
Úřední název: WAYDESIGNSOLUTION S.R.L.
Poštovní adresa:
Obec: Bucuresti
PSČ: 014019
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.