Publications Office of the EU
Španělsko-Barakaldo: Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Barakaldo: Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití

  • Zveřejněno
    10/05/2021
  • Lhůta
    09/06/2021
  • Otevírání nabídek
    10/06/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Osakidetza
Místo plnění
NUTS code: ES213 Bizkaia
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES España
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33141000 Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2021/01048
Popis

Adquisición de material de osteosíntesis para la OSI Barakaldo-Sestao.
Se ofertan treinta y dos lotes (ver Pliegos Técnicos).

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Osakidetza
Národní registrační číslo: S5100023J
Poštovní adresa: Avenida Miranda, 5
Obec: Barakaldo
Kód NUTS: ES
PSČ: 48902
Země: ESP
Kontaktní osoba: Agurne Insunza
Hlavní adresa: https://www.contratacion.euskadi.eus/informacion-general-perfil-contratante/w32-kpeperfi/es/?idioma=es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
10/06/2021 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.