Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Čištění a vypouštění stok - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Varšava: Čištění a vypouštění stok

  • Zveřejněno
    15/10/2013
  • Lhůta
    26/11/2013
  • Otevírání nabídek
    26/11/2013
  • Udělení zakázky
    20/12/2013
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Miasto Stołeczne Warszawa – Zarząd Dróg Miejskich
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90640000 Čištění a vypouštění stok
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,828,268.60 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,122,564.30 PLN
Číslo nabídky
DZP/68/PN/52/13
Popis

Konserwacja i modernizacja urządzeń odwadniających drogi krajowe, wojewódzkie i powiatowe na terenie m.st. Warszawy.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Zarząd Dróg Miejskich
Poštovní adresa: ul. Chmielna 120
Obec: Warszawa
PSČ: 00-801
Země: POL
Kontaktní osoba: Kancelaria
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/11/2013 11:00
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1,828,268.60 PLN
Konečná hodnota zakázky
1,122,564.30 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: SPECTARE s.c.
Poštovní adresa: Obrońców Tobruku 25 m. 144
Obec: Warszawa
PSČ: 01-494
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.