Publications Office of the EU
Lucembursko-Lucemburk: Malířské práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lucembursko-Lucemburk: Malířské práce

  • Zveřejněno
    07/04/2023
  • Lhůta
    10/05/2023
  • Otevírání nabídek
    10/05/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Homes Pour Personnes Agées de la Congrégation des Franciscaines de la miséricorde A.s.b.l.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: LU Luxembourg
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45442100 Malířské práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2300700
Popis

Travaux de peinture à exécuter dans le cadre du projet de construction d’un nouveau Centre Intégré Pour Personnes Agées à Eischen. Le bâtiment a une superficie totale de 5.945m2 et se compose de deux bâtiments reliés par une zone de connexion de 75 m² : Bâtiment Principal : 3.890 m² ; Résidence 2.000 m² Il est prévu de réaliser les travaux suivants : Travaux de papiers peints : 12.300 m² Travaux de papiers peints "Vintage" : 4500 m² Travaux de peinture sur murs (enduits ciment et plâtre) : 11.780 m² Travaux de peinture sur murs en ciment : 600 m² Travaux de peinture sur plafonds (plâtre) : 8650 m²

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Homes Pour Personnes Agées de la Congrégation des Franciscaines de la miséricorde A.s.b.l.
Poštovní adresa: 48A Avenue Gaston Diderich
Obec: Luxembourg
Kód NUTS: LU
PSČ: 1420
Země: LUX
Hlavní adresa: http://www.hppa.lu
Elektronicky:
https://pmp.b2g.etat.lu/?page=entreprise.EntrepriseDetailsConsultation&id=527220&orgAcronyme=t5y
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
10/05/2023 10:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.