Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Londýn: Kotle - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené království/Velká Británie-Londýn: Kotle

  • Zveřejněno
    29/06/2018
  • Lhůta
    31/08/2018
  • Udělení zakázky
    04/09/2018
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
London and Quadrant Housing Trust
Místo plnění
NUTS code: UKI London
Sídlo kupujícího
NUTS code: UKI London
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
44621200 Kotle
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
183,000.00 GBP
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
183,000.00 GBP
Číslo nabídky
Head Office 00000054
Popis

London and Quadrant Housing Trust are tendering for the provision of the supply of boilers for London and Quadrant’s Self delivered new build projects to comply with the Public Contracts regulations 2015. The objective of this tender process is to establish a Framework Agreement with the tenderers and London and Quadrant Housing Trust for a period of 2 years. This is tender is for manufacturers only. Rebates will be required.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: London and Quadrant Housing Trust
Poštovní adresa: E15 1BJ
Obec: London
Kód NUTS: UKI
Země: GBR
Hlavní adresa: https://www.lqgroup.org.uk/
Elektronicky:
https://www.in-tendhost.co.uk/quadrant-construction/aspx/Home
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Kód CPV
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
183,000.00 GBP
Konečná hodnota zakázky
183,000.00 GBP
Přidělení zakázky
Úřední název: Baxi Heating UK Ltd
Poštovní adresa:
Obec: Warwick
PSČ:
Země: GBR

Úřední název: Ideal Boilers ltd
Poštovní adresa:
Obec: Kingston upon Hull
PSČ:
Země: GBR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.