Publications Office of the EU
Litva-Vilnius: Tiskařské a související služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Litva-Vilnius: Tiskařské a související služby

  • Zveřejněno
    13/02/2018
  • Lhůta
    14/03/2018
  • Udělení zakázky
    25/04/2018
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos
Místo plnění
NUTS code: LT Lietuva
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79800000 Tiskařské a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
6,841,650.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Razítko je číslované označení s technologickými ochrannými opatřeními povolenými státem a používané pro označování lihu, alkoholických nápojů a tabákových výrobků určených k prodeji v Litevské republice. Dodavatel bude muset předložit razítka v souladu se zákonem Litevské republiky o předkládání bezpečnostních dokladů a formulářů bezpečnostních dokladů a dalšími právními akty upravujícími jeho provádění.
Ing.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not specified
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
6,841,650.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: UAB „Garsų pasaulis“
Poštovní adresa: Salomėjos Nėries g. 69
Obec: Vilnius
PSČ: LT-06304
Země: LTU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.