Publications Office of the EU
„Přijímání komunálního odpadu vyprodukovaného na pozemcích obydlených v obci Krzymów a na pozemcích organizačních složek obce Krzymów a nakládání s tímto odpadem“ - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

„Přijímání komunálního odpadu vyprodukovaného na pozemcích obydlených v obci Krzymów a na pozemcích organizačních složek obce Krzymów a nakládání s tímto odpadem“

  • Zveřejněno
    27/10/2025
  • Lhůta
    02/12/2025
  • Otevírání nabídek
    02/12/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Urząd Gminy Krzymów
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL414 Koniński
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90511000 Sběr odpadu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,095,652.88
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem smlouvy je sběr a nakládání s komunálním odpadem uvedeným v popisu objednávky z nemovitostí nacházejících se v obci Krzymów, kde bydlí obyvatelé, jakož i sběr a nakládání s komunálním odpadem uvedeným v popisu objednávky z nemovitostí ve vlastnictví obce Krzymów uvedeném v bodě I.4, a to způsobem, který zajišťuje dosažení vhodné úrovně recyklace, přípravy k opětovnému použití a využití jinými způsoby a snižuje hmotnost biologicky rozložitelného komunálního odpadu přemístěného na skládku v souladu s ustanoveními zákona ze dne 13. září 1996 o udržování čistoty a pořádku v obcích (Sbírka zákonů z roku 1996, č. Sbírka zákonů z roku 2025, bod 733), ustanovení plánu pro nakládání s odpady pro Velkopolský kraj na období 2019–2025 spolu s investičním plánem a ustanoveními nařízení o zachování čistoty a pořádku v obci Krzymów. Dodavatel je povinen převážet komunální odpad sebraný z obytných nemovitostí v souladu s článkem 9e sec. 1 zákona o udržování čistoty a pořádku v obcích (Sbírka zákonů č. Sbírka zákonů z roku 2025, bod 733).

Metoda podání
Elektronicky:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1201531
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1201531
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/12/2025 08:10
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Cena
Odhadovaná hodnota
2,095,652.88
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.