Publications Office of the EU
Otevřené zadávací řízení podle článku 71 legislativního nařízení č. 36/2023 na telematickou platformu společnosti za účelem zadání „pomocné služby“ pro ASP Ragusa na dobu tří let s možností prodloužení o jeden rok - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Otevřené zadávací řízení podle článku 71 legislativního nařízení č. 36/2023 na telematickou platformu společnosti za účelem zadání „pomocné služby“ pro ASP Ragusa na dobu tří let s možností prodloužení o jeden rok

  • Zveřejněno
    03/08/2026
  • Dnes
    02/09/2026
  • Lhůta
    22/09/2026
  • Otevírání nabídek
    23/09/2026
Stav
Zveřejněno
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
AZIENDA SANITARIA PROVINCIALE DI RAGUSA
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITG18 Ragusa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85000000 Zdravotní a sociální péče
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
13,835,202.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Otevřené zadávací řízení podle článku 71 legislativního nařízení č. 36/2023 na telematickou platformu společnosti za účelem zadání „pomocné služby“ pro ASP Ragusa na dobu tří let s možností prodloužení o jeden rok

Metoda podání
Elektronicky:
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_aspragusa
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_aspragusa
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
23/09/2026 09:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: punteggio massimo qualità 70 punti; punteggio massimo prezzo 30 punti
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
13,835,202.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.