Publications Office of the EU
Německo-Weiden in der Oberpfalz: Okna - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Německo-Weiden in der Oberpfalz: Okna

  • Zveřejněno
    16/12/2016
  • Lhůta
    14/02/2017
  • Otevírání nabídek
    14/02/2017
  • Udělení zakázky
    04/04/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Kliniken Nordoberpfalz AG
Místo plnění
NUTS code: DE23A Tirschenreuth
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE233 Weiden i. d. Opf, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
44221100 Okna
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
179,315.00 EUR
Číslo nabídky
360-1101-001
Popis

360 – Rozšíření operačního a záchranného oddělení nemocnice Tirschenreuth – 1101 fasády a oken.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Kliniken Nordoberpfalz AG
Poštovní adresa: Söllnerstraße 16
Obec: Weiden i. d. OPf.
Kód NUTS: DE233
PSČ: 92637
Země: DEU
Hlavní adresa: www.bpm-gmbh.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/02/2017 11:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
179,315.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Forster Fassadentechnik GmbH
Poštovní adresa: Tirschenreuther Straße 10-12
Obec: Mitterteich
PSČ: 95666
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.