Publications Office of the EU
Francie-Montreuil: Výpočetní podpora a poradenské služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Montreuil: Výpočetní podpora a poradenské služby

  • Zveřejněno
    22/04/2022
  • Lhůta
    30/05/2022
  • Otevírání nabídek
    31/05/2022
  • Udělení zakázky
    23/08/2022
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
direction Générale Finances Publiques
Místo plnění
NUTS code: FR France
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR France
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72600000 Výpočetní podpora a poradenské služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
320,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
354,512.63 EUR
Číslo nabídky
DGFiP-DGS-2100037
Popis

fourniture de prestations d'assistance de type "Point Service"Et Service de logiciels personnalisé, dans l'environnement Z

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2016012&orgAcronyme=a4n
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
31/05/2022 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
320,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
354,512.63 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: jiliti sas
Poštovní adresa: parc tertiaire SILIC bâtiment Bali 100 rue des Solets Rungis cedex
Obec: Rungis Cedex
PSČ: 94150
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.