Publications Office of the EU
Německo-Burg: Služby vysazování a údržby zelených ploch - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Německo-Burg: Služby vysazování a údržby zelených ploch

  • Oznámení výsledků
    31/10/2015
  • Zveřejněno
    26/12/2015
  • Lhůta
    02/02/2016
  • Otevírání nabídek
    02/02/2016
  • Udělení zakázky
    20/04/2016
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadt Burg
Místo plnění
NUTS code: DEE06 Jerichower Land
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77310000 Služby vysazování a údržby zelených ploch
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,035,270.42 EUR
Číslo nabídky
60 21 20.818-A
Popis

Zahradnictví a výstavba krajiny Flickschupark.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/02/2016 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
2,035,270.42 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Otto Kittel GmbH & Co. KG
Poštovní adresa: OT Zorbau, Bayerische Straße 2
Obec: Lützen
PSČ: 06686
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.