Publications Office of the EU
Spotřební materiál pro Laboratoř invazivního kardiologického výzkumu a léčby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Spotřební materiál pro Laboratoř invazivního kardiologického výzkumu a léčby

  • Zveřejněno
    08/12/2023
  • Lhůta
    11/01/2024
  • Otevírání nabídek
    11/01/2024
  • Udělení zakázky
    13/05/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO124 Harghita
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33111730 Angioplastické doplňky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
52
Číslo nabídky
4245305_2023_PAAPD1438651
Popis

Miercurea Ciuc County Emergency Hospital chce koupit spotřební materiál pro laboratoř průzkumu a invazivní kardiologické léčby s cílem poskytnout potřebné materiály pro jeho provoz. 1. Veřejný zadavatel odpoví jasně a úplně na všechny žádosti o objasnění/dodatečné informace do desátého dne před uplynutím lhůty stanovené pro podání nabídek, srov. OUG 107/2017 2 Počet dnů, do nichž lze požádat o vysvětlení před uplynutím lhůty pro podání nabídek/přihlášek, je 15 dnů.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
required
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/01/2024 23:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.