Publications Office of the EU
Polsko-Częstochowa: Elektrická energie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Częstochowa: Elektrická energie

  • Zveřejněno
    10/08/2022
  • Lhůta
    19/09/2022
  • Zrušeno
    23/09/2022
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
GMINA MIASTO CZĘSTOCHOWA
Místo plnění
NUTS code: PL224 Częstochowski
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL224 Częstochowski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09310000 Elektrická energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
IZ.271.58.2022
Popis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla 4 wydziałów Urzędu Miasta Częstochowy, 133 jednostek organizacyjnych i spółek skarbu Gminy Miasta Częstochowy, Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. oraz Miejskiego Zarządu Dróg w Częstochowie na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użytkowych, oświetlenia ulicznego i sygnalizacji świetlnej w roku 2023.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Gmina Miasto Częstochowa
Národní registrační číslo: 151399002
Poštovní adresa: ul. Śląska 11/13
Obec: Częstochowa
Kód NUTS: PL224
PSČ: 42-217
Země: POL
Kontaktní osoba: Ewa Bonarska– w zakresie procedury
Hlavní adresa: www.czestochowa.pl
Elektronicky:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.