Publications Office of the EU
Francie-Saint-Juéry: Dopravní značky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Saint-Juéry: Dopravní značky

  • Zveřejněno
    31/01/2017
  • Lhůta
    14/03/2017
  • Otevírání nabídek
    15/03/2017
  • Udělení zakázky
    16/06/2017
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Communauté Agglo Albigeois
Místo plnění
NUTS code: FRJ27 Tarn
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRJ27 Tarn
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34992200 Dopravní značky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
290,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,160,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Panneaux et éléments de signalisation routière verticale.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Communauté d'agglomération de l'Albigeois
Poštovní adresa: parc François Mitterrand
Obec: Saint-Juéry
Kód NUTS: FR627
PSČ: 81160
Země: FRA
Hlavní adresa: http://www.grand-albigeois.fr
Elektronicky:
https://www.marches-securises.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/03/2017 12:00
Místo plnění
Kód CPV

34992200 - Dopravní značky

35200000 - Policejní vybavení

44400000 - Různé zpracované výrobky a související díly

44423000 - Různé výrobky

Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.