Publications Office of the EU
Itálie-Řím: Všeobecné podnikové poradenství - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Itálie-Řím: Všeobecné podnikové poradenství

  • Zveřejněno
    25/08/2018
  • Lhůta
    29/10/2018
  • Udělení zakázky
    07/10/2019
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Agea — Agenzia per le erogazioni in agricoltura
Místo plnění
NUTS code: ITI43 Roma
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITI43 Roma
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79411000 Všeobecné podnikové poradenství
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
5,046,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,563,200.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Servizi di consulenza professionale e supporto specialistico nell’ambito delle funzioni di gestione e certificazione, nonché di controllo amministrativo di primo livello e di controllo di qualità su sistemi di controllo oggettivo da effettuarsi in relazione alle operazioni finanziate nell’ambito del Programma operativo I del Fondo Europeo per gli Aiuti agli Indigenti (FEAD).

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Agea — Agenzia per le Erogazioni in Agricoltura
Poštovní adresa: Via Palestro 81
Obec: Roma
Kód NUTS: ITI43
PSČ: 00185
Země: ITA
Kontaktní osoba: Dr.ssa Maria Grazia Ciofani
Hlavní adresa: http://www.agea.gov.it
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
5,046,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
2,563,200.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: PricewaterhouseCoopers Advisory S.p.A.
Poštovní adresa: Via Monte Rosa 91
Obec: Milano
PSČ: 20149
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.