Publications Office of the EU
Česko-Praha: Reklamní a marketingové služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Praha: Reklamní a marketingové služby

  • Zveřejněno
    06/08/2021
  • Lhůta
    02/09/2021
  • Otevírání nabídek
    02/09/2021
  • Udělení zakázky
    29/09/2021
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Státní zemědělský intervenční fond
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ Česko
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79340000 Reklamní a marketingové služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
14,300,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
11,856,090.00 CZK
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem veřejné zakázky je mediální nákup pro potřeby kampaně na podporu značek kvality pro rok 2021 v online médiích ve 3. a 4. čtvrtletí roku 2021 dle Mediaplánu pro online média, který je Přílohou č. 4 zadávací dokumentace.

Metoda podání
Elektronicky:
https://zakazky.szif.cz/vz00000326
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/09/2021 10:05
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
14,300,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
11,856,090.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: REMMARK, a.s.
Poštovní adresa: Křemencova 178/-
Obec: Praha 1
PSČ: 110 00
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.