Publications Office of the EU
Francie-Paříž: Opravy a údržba ústředního topení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Francie-Paříž: Opravy a údržba ústředního topení

  • Zveřejněno
    28/04/2018
  • Lhůta
    30/05/2018
  • Otevírání nabídek
    31/05/2018
  • Udělení zakázky
    13/07/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Domaxis
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR1 Ile-de-France
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50720000 Opravy a údržba ústředního topení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,970,503.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
7
Číslo nabídky
CHBA - EA18 - A01- A02-A03-A04-A05-A06-A
Popis

Údržba jednotlivých plynových topných zařízení, teplé vody v domácnostech a větrání – 7 zeměpisných skupin.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2018_qY2HyUIe0I
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
31/05/2018 09:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.