Publications Office of the EU
Německo-Berlín: Bytová výstavba - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Berlín: Bytová výstavba

  • Zveřejněno
    01/02/2022
  • Lhůta
    15/02/2022
  • Otevírání nabídek
    15/02/2022
  • Udělení zakázky
    04/03/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Bezirksamt Treptow-Köpenick von Berlin, SE Facility Management
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE300 Berlin
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45210000 Bytová výstavba
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
437,320.30 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
312,046.52 EUR
Číslo nabídky
TK 15022022-1100
Popis

Komplettsanierung Müggelschlösschenschule Alfred-Rand-Straße 54

Metoda podání
Elektronicky:
https://my.vergabeplattform.berlin.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/02/2022 11:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
437,320.30 EUR
Konečná hodnota zakázky
312,046.52 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Maksuti Bau GmbH
Poštovní adresa: Fahrenheitstr. 19
Obec: Kleinmachnow
PSČ: 14532
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.