Publications Office of the EU
RUR - Tisk materiálů pro výstavu Projekt: Šatník - 350 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RUR - Tisk materiálů pro výstavu Projekt: Šatník - 350

  • Udělení zakázky
    11/03/2026
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
22000000 Tiskařské výrobky a související produkty
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
15,447.00 CZK
Číslo nabídky
350
Popis

Předmětem plnění je tisk materiálů pro výstavu Projekt: Šatník (noviny) dle podrobné specifikace.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
nejnižší nabídková cena
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
15,447.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: Jiří Bartoš - SLON, spol. s r.o.
Poštovní adresa:
Obec: Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum
PSČ: 40001
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.