Publications Office of the EU
Česko-Čáslav: Stavební práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Čáslav: Stavební práce

  • Udělení zakázky
    28/06/2021
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Město Čáslav
Místo plnění
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,950,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
5,817,165.98 CZK
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem zadávacího řízení je provedení díla, kterým se rozumí: úplné a bezvadné provedení všech stavebních a montážních prací, vč. příslušné inženýrské činnosti, stejně jako všech souvisejících prací a činností, za účelem provedení rekonstrukce hlavního sálu budovy Dusíkova divadla ve městě Čáslav.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,950,000.00
Konečná hodnota zakázky
5,817,165.98 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: PWB stavby, s.r.o.
Poštovní adresa: Černý Most, Ocelkova 643/20
Obec: Praha
PSČ: 198 00
Země: CZE

Úřední název: PWB stavby s.r.o.
Poštovní adresa: Černý Most, Ocelkova 643/20
Obec: Praha
PSČ: 19800
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.