Publications Office of the EU
Francie-Vannes: Telefonní služby a přenos dat - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Vannes: Telefonní služby a přenos dat

  • Zveřejněno
    15/04/2022
  • Lhůta
    19/05/2022
  • Otevírání nabídek
    19/05/2022
  • Udělení zakázky
    10/08/2022
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
departement du morbihan
Místo plnění
NUTS code: FRH04 Morbihan
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRH04 Morbihan
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
64210000 Telefonní služby a přenos dat
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,200,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,400,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

l'Appel d'offres ouvert a pour objet la fourniture des services de communications électroniques pour le Conseil Départemental du Morbihan. Il couvre le périmètre suivant : les abonnements et communications de téléphonie fixe, les terminaux mobiles, le SAV et les prestations associées, les liaisons internet

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: departement du morbihan
Poštovní adresa: 2 rue de Saint Tropez CS 82400
Obec: Vannes
Kód NUTS: FRH04
PSČ: 56009
Země: FRA
Hlavní adresa: http://morbihan.fr
Elektronicky:
https://marches.megalis.bretagne.bzh
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/05/2022 14:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.