Publications Office of the EU
Balíček 2 – Poskytování veřejných služeb v provinční železniční dopravě v období od 1. ledna 2029 do 8. prosince 2035 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Balíček 2 – Poskytování veřejných služeb v provinční železniční dopravě v období od 1. ledna 2029 do 8. prosince 2035

  • Oznámení výsledků
    06/08/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Oznámení výsledků
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Województwo Łódzkie
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL712 Łódzki
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
60200000 Služby železniční dopravy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2
Popis

Provozování veřejné dopravy v provinční železniční dopravě na komunikačních linkách: a) Lodž – Koluszki – Skierniewice – Varšava – v pracovních dnech b) Lodž – Sieradz na hranici Velkopolského vojvodství (směr Poznaň), c) Lodž – Kutno na hranici Kujavsko-pomořského vojvodství (směr Toruń), d) Lodž – Piotrków Trybunalski – Radomsko na hranici Slezského vojvodství (směr Częstochowa), e) Zduńska Wola – Poddębice – hranice Velkopolského vojvodství (směr Koło), f) Zduńska Wola – Chorzew Siemkowice – Biała Szlachecka – hranice Slezského vojvodství (směr Częstochowa), g) Lodž – Koluszki – Tomaszów Mazowiecki – Drzewica – hranice Mazovského vojvodství (směr Radom). V případě tratí překračujících hranice vojvodství (jiných než do nejbližší stanice v sousedním vojvodství, které umožňují přejezdy za účelem dalšího cestování nebo technického zpátečního vlaku a dopravy zpět nebo do stanice v sousedním vojvodství, která se nachází více než 30 km od hranice vojvodství) je zahájení dopravních služeb podmíněno uzavřením příslušných dohod nebo ujednání s příslušnými vojvodstvími. Konečný průběh dopravy uvedené v předchozí větě se stanoví dohodou mezi Lodžským vojvodstvím a ostatními organizátory veřejné dopravy. Je vyhrazena pro:  jízda vlaků pouze na kratších úsecích výše uvedených komunikačních tratí;  provoz vlaků na tratích sestávajících z různých komunikačních tratí (nebo jejich úseků), které jsou uvedeny výše. Konečné vlakové vztahy na výše uvedených komunikačních tratích budou vyplývat z technické proveditelnosti zahájení spojení, a to i v souvislosti s pracemi, které v současné době nebo v budoucnu provádí příslušný provozovatel železniční infrastruktury nebo provozovatel osobní stanice. Toto oznámení představuje oznámení uvedené v čl. 23 odst. 1 zákona o veřejné dopravě a čl. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1370/2007 ze dne 23. října 2007 o veřejných službách v přepravě cestujících po železnici a silnici a o zrušení nařízení Rady (EHS) č. 1191/69 a č. 1107/70. Je vyhrazeno změnit uvedené informace podle čl. 23 odst. 5 a 6 zákona o veřejné dopravě.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Není k dispozici
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.