Publications Office of the EU
Slovensko-Banská Štiavnica: Pojištění - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Slovensko-Banská Štiavnica: Pojištění

  • Zveřejněno
    05/09/2023
  • Lhůta
    02/10/2023
  • Otevírání nabídek
    02/10/2023
  • Udělení zakázky
    14/05/2024
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Slovenské banské múzeum
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66510000 Pojištění
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
267,823.33 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
217,084.12 EUR
Číslo nabídky
3/2023
Popis

Předmětem smlouvy je pojištění majetku a všeobecné pojištění odpovědnosti po dobu 4 let (48 měsíců). Podrobná definice předmětu zakázky se skládá z části B. Popis předmětu zakázky.

Metoda podání
Elektronicky:
https://evo.isepvo.sk/evoportal/vyhladavanie-zakaziek/detail/480738
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/10/2023 15:05
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
267,823.33 EUR
Konečná hodnota zakázky
217,084.12 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group
Poštovní adresa:
Obec: Bratislava
PSČ: 811 05
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.