Publications Office of the EU
Česko-Praha: Kloubní protézy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Česko-Praha: Kloubní protézy

  • Zveřejněno
    26/12/2023
  • Lhůta
    22/01/2024
  • Otevírání nabídek
    22/01/2024
  • Udělení zakázky
    22/04/2024
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Fakultní nemocnice v Motole
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33141750 Kloubní protézy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,806,278.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,806,278.00 CZK
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
2314800AA
Popis

Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky náhrad loketních kloubů určených pro pacienty se zánětlivou, posttraumatickou nebo degenerativní destrukcí loketního kloubu pro I. ortopedickou kliniku 1. LF UK a FN Motol. Dále je součástí předmětu plnění bezplatná výpůjčka rotačního instrumentária s možností motorového pohonu, a to v rozsahu dle přílohy č. 1 Kupní smlouvy – Seznam zboží s jednotkovými cenami a přílohy č. 2 Kupní smlouvy – Smlouva o výpůjčce.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Fakultní nemocnice v Motole
Národní registrační číslo: 00064203
Poštovní adresa: V úvalu 84/1
Obec: Praha - Motol
Kód NUTS: CZ010
PSČ: 15006
Země: CZE
Kontaktní osoba: Bc. Anna Navrátilová
Hlavní adresa: http://www.fnmotol.cz
Elektronicky:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilFnm
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/01/2024 10:05
Kód CPV

33141750 - Kloubní protézy

33183000 - Přístroje pro ortopedickou podporu

33180000 - Podpora funkcí

Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.