Publications Office of the EU
Nizozemsko-Amsterdam: Finanční poradenství - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Nizozemsko-Amsterdam: Finanční poradenství

  • Udělení zakázky
    02/05/2016
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: NL329 Groot-Amsterdam
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66171000 Finanční poradenství
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
7,070.00 EUR
Číslo nabídky
136829 - 1324
Popis

Zastupitelstvo města Amsterodamu pravidelně potřebuje externí nábor různých odborných znalostí a kapacit. Zastupitelstvo města Amsterodamu vyzývá podnikatele, kteří mají zájem, aby se zaregistrovali na platformě CTM a přihlásili se k platformě pro externí pronájem. Podnikatelé se mohou ucházet o 1 nebo více témat. Jakmile město Amsterodam potřebuje externí nábor, bude výběrové řízení vyhlášeno na externí platformě pro pronájem. Hospodářské subjekty mohou požádat o externí náborovou platformu v souladu s minimálními požadavky. Ze vstupu nelze odvodit žádné smluvní právo.
Platforma pro externí pronájem zahrnuje funkce v těchto oblastech (s výhradou vývoje/rozšíření):
— Arbo,
Technické (stavebnictví),
Sdělení,
Facilitátor,
Finanční,
Zaměstnanci a organizace,
INFORMAČNÍ A KOMUNIKAČNÍ TECHNOLOGIE,
Zadávání veřejných zakázek,
Dočasné řízení a poradenské služby,
— Právní.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
7,070.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: NC Project Management
Poštovní adresa: Paulusweg 42
Obec: Hendrik-Ido-Ambacht
PSČ: 3341 CX
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.