Publications Office of the EU
Maďarsko-Budapešť: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Maďarsko-Budapešť: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky

  • Zveřejněno
    09/11/2018
  • Lhůta
    29/01/2019
  • Udělení zakázky
    04/04/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Místo plnění
NUTS code: HU Magyarország
Sídlo kupujícího
NUTS code: HU110 Budapest
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,482,336,917.00 HUF
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,482,336,917.00 HUF
Číslo nabídky
EKR000256872018
Popis

MH Egészségügyi Központ gyógyszer-beszerzése adásvételi keretmegállapodás keretében 24 hónapra: Magyarországon a 2/2008 EüM rendelet szerinti forgalomba hozatali engedéllyel rendelkező járóbeteg ellátás keretében biztosított gyógyszerek beszerzése nettó: 2 482 336 917 HUF keretösszegig.
II.2.5 pont: A támogatott készítmények (gyógyszerek) hivatalos PUPHA törzsben rögzített ára + az egyéb termékek ára alapján havi nettó forgalom után nyújtandó sávonkénti utólagos árengedmény %-os mértéke,havonta történő elszámolással, 2 tizedesjegy pontossággal (Előny a nagyobb, kettő tizedes pontossággal, A kedvezmény 0 HUF rendeléstől értendő) Értékelés sávozás alapján. Sávozás: 1/1. alszempont: 0–10 000 000 HUF/hó, súlyszám: 1 1/2. alszempont: 10 000 001–20 000 000 HUF/hó, súlyszám 1 1/3. alszempont: 20 000 001–30 000 000 HUF/hó, súlyszám: 2 1/5. alszempont: 30 000 001–40 000 000 HUF/hó, súlyszám: 2 1/6. alszempont: 40 000 001–50 000 000 HUF/hó, súlyszám: 1 1/7. alszempont: 50 000 001

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Národní registrační číslo: EKRSZ_28937120
Poštovní adresa: Róbert Károly körút 44.
Obec: Budapest
Kód NUTS: HU110
PSČ: 1134
Země: HUN
Kontaktní osoba: Pete István
Hlavní adresa: http://www.honvedkorhaz.hu
Elektronicky:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000256872018/reszletek
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,482,336,917.00 HUF
Konečná hodnota zakázky
2,482,336,917.00 HUF
Přidělení zakázky
Úřední název: TEVA Gyógyszergyár Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Poštovní adresa: Pallagi út 13.
Obec: Debrecen
PSČ: 4042
Země: HUN

Úřední název: Clear Pharma Zrt.
Poštovní adresa: Széchenyi István tér 7–8.
Obec: Budapest
PSČ: 1051
Země: HUN

Úřední název: Euromedic-Pharma Gyógyszernagykereskedelmi Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Poštovní adresa: Dorottya utca 1.
Obec: Budapest
PSČ: 1051
Země: HUN

Úřední název: Pharmaroad Gyógyszerkereskedelmi, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Poštovní adresa: Kabai utca 2.
Obec: Budapest
PSČ: 1106
Země: HUN
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.