Publications Office of the EU
Španělsko-Vitoria-Gasteiz: Plynové oleje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Vitoria-Gasteiz: Plynové oleje

  • Zveřejněno
    02/10/2019
  • Lhůta
    07/11/2019
  • Udělení zakázky
    28/11/2019
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
TUVISA — Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
Místo plnění
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09134000 Plynové oleje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,109,240.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
0.87 EUR
Číslo nabídky
2019-05LT
Popis

Contratación del suministro de gasóleo A para TUVISA.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: TUVISA – Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
Národní registrační číslo: A01005230
Poštovní adresa: C/ Agirrelanda, 2, bajo
Obec: Vitoria-Gasteiz (Araba/Álava)
Kód NUTS: ES211
PSČ: 01013
Země: ESP
Hlavní adresa: http://www.vitoria-gasteiz.org
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,109,240.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
0.87 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Compañía Española de Petroleos, S. A.
Poštovní adresa:
Obec: Madrid
PSČ:
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.