Publications Office of the EU
Německo-Brunšvik: Motorová vozidla pro přepravu méně než 10 lidí - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Německo-Brunšvik: Motorová vozidla pro přepravu méně než 10 lidí

  • Zveřejněno
    11/08/2018
  • Lhůta
    20/09/2018
  • Otevírání nabídek
    23/09/2018
  • Udělení zakázky
    13/11/2018
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadt Braunschweig
Místo plnění
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34115200 Motorová vozidla pro přepravu méně než 10 lidí
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
264,243.80 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
2018/S 154-352814
Popis

Lieferung von 4 Mannschaftstransportwagen mit der Option auf ein weiteres Fahrzeug

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Stadt Braunschweig
Obec: Braunschweig
Kód NUTS: DE911
Země: DEU
Kontaktní osoba: Die Angebotsabgabe ist nur elektronisch unter den beiden nachfolgend genannten Internetadressen (http:..) zugelassen. Die direkte Abgabe von Angeboten an die Stadt Braunschweig ist nicht zugelassen
Hlavní adresa: http://root.deutsche-evergabe.de/portal/default.aspx?Portal=nds
Elektronicky:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/dd8f3a57-93b0-44e1-b03c-86806ee95d5b
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
23/09/2018 08:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.