Publications Office of the EU
Polsko-Białystok: Rukavice na jedno použití - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Białystok: Rukavice na jedno použití

  • Zveřejněno
    01/03/2021
  • Lhůta
    01/04/2021
  • Otevírání nabídek
    01/04/2021
  • Udělení zakázky
    18/05/2021
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku
Místo plnění
NUTS code: PL841 Białostocki
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL841 Białostocki
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
18424300 Rukavice na jedno použití
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
35,000.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,814,900.00 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
10
Číslo nabídky
DA.ZP.242.1.2021
Popis

1. Przedmiotem zamówienia jest:
— pakiety nr 1, 2, 3: dostawa rękawic jednorazowego użytku, zwanych w dalszej części SWZ: „towarem” dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, zwanym dalej Zamawiającym, w ilości i asortymencie i o parametrach określonych w Załączniku nr 1 do SWZ – formularz szczegółowy oferty (pakiety nr: 1, 2, 3),
— pakiety nr 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10: dostawa odzieży jednorazowego użytku, zwanych w dalszej części SWZ: „towarem” dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, zwanym dalej Zamawiającym, w ilości i asortymencie i o parametrach określonych w Załączniku nr 1 do SWZ – formularz szczegółowy oferty (pakiety nr 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – formularz szczegółowy oferty dla poszczególnych pakietów.

Metoda podání
Elektronicky:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
01/04/2021 10:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.