Publications Office of the EU
Francie-Aulnay-sous-Bois: Papírové dětské pleny - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Aulnay-sous-Bois: Papírové dětské pleny

  • Zveřejněno
    13/12/2017
  • Lhůta
    09/01/2018
  • Otevírání nabídek
    26/01/2018
  • Udělení zakázky
    16/02/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Ville d'Aulnay-sous-Bois
Místo plnění
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33771200 Papírové dětské pleny
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
6.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
6
Číslo nabídky
SPE1703
Popis

Fourniture de changes et de couches-culottes jetables, de lait, de produits d'hygiène, de puériculture, de pharmacie, de parapharmacie et de linge pour les établissements mutli-accueils municipaux — année 2018/2019 renouvelable jusqu'en 2021/2022.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2017_WnEqkR0bwl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/01/2018 09:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.