Publications Office of the EU
Francie-Paříž: Údržba a opravy programového vybavení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Paříž: Údržba a opravy programového vybavení

  • Zveřejněno
    10/08/2020
  • Lhůta
    09/09/2020
  • Udělení zakázky
    30/11/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Antin Résidences (75)
Místo plnění
NUTS code: FR10 Île de France
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR10 Île de France
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72267000 Údržba a opravy programového vybavení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
523,000.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Changement de solution SIRH pour les besoins du groupement de commande d'Antin Résidences (phase offres).

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-securises.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
523,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Cegedim SRH
Poštovní adresa: 137 rue d'Aguesseau
Obec: Boulogne-Billancourt
PSČ: 92100
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.