Publications Office of the EU
Francie-Villefranche-sur-Saône: Pojištění motorových vozidel - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Francie-Villefranche-sur-Saône: Pojištění motorových vozidel

  • Zveřejněno
    22/06/2017
  • Lhůta
    04/08/2017
  • Otevírání nabídek
    07/08/2017
  • Udělení zakázky
    13/11/2017
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ville de Villefranche-sur-Saône
Místo plnění
NUTS code: FRK26 Rhône
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK26 Rhône
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66514110 Pojištění motorových vozidel
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
46,094.00 EUR
Číslo nabídky
17df0100
Popis

Zakázka na pojišťovací služby.
Roční opce na ukončení platnosti pro každou stranu.
Lhůta pro provedení: od 1.1.2018 do 31. prosince 2022.

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.marches-publics.info
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/08/2017 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
46,094.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SMACL
Poštovní adresa: 141 avenue Salvador Allende
Obec: Niort Cedex 9
PSČ: 79031
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.