Publications Office of the EU
Česko-Praha: Služby informačních technologií - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Praha: Služby informačních technologií

  • Zveřejněno
    11/05/2022
  • Lhůta
    15/06/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Operátor ICT, a.s.
Místo plnění
NUTS code: CZ01 Praha
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ01 Praha
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72222300 Služby informačních technologií
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
8,000,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění na poskytnutí nových služeb, tzv. „opční právo“. Předmět nových služeb je shodný s předmětem plnění dle této veřejné zakázky a jedná se o rozšíření služeb o jiné služby pro běh aplikací, které dodavatel poskytuje, dále navýšení rozsahu služeb nebo prodloužení doby poskytování služeb. Opční právo je zadavatel oprávněn využít do 36 měsíců od nabytí účinnosti smlouvy na tuto veřejnou zakázku.

Metoda podání
Elektronicky:
https://zakazky.operatorict.cz/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
8,000,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.