Publications Office of the EU
Francie-Paris La Défense: Umělecké služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Paris La Défense: Umělecké služby

  • Zveřejněno
    24/11/2017
  • Lhůta
    08/01/2018
  • Otevírání nabídek
    08/01/2018
  • Udělení zakázky
    20/02/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
e.p.g.d
Místo plnění
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
92312000 Umělecké služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
55,000.00 EUR
Číslo nabídky
2017-53
Popis

Le présent accord cadre est non alloti et mono-attributaire. Cet accord-cadre est à prix mixte avec une partie à montant global et forfaitaire (Dpgf) et une partie à prix unitaire sur bons de commandes sans montant minimum annuel mais avec un montant maximum annuel de 15 000 euro(s). Le titulaire a la charge d'assumer la direction artistique de deux expositions, l'une dans l'espace public et l'autre dans un espace fermé appelé Salle des colonnes.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: EPGD
Poštovní adresa: Tour Manhattan 5,6 place de l'Iris
Obec: La Défense Cedex
Kód NUTS: FR105
PSČ: 92095
Země: FRA
Hlavní adresa: http://www.ladefense.fr/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
08/01/2018 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
55,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Société Molle
Poštovní adresa: 33 rue de Crussol
Obec: Paris
PSČ: 75011
Země: FRA

Úřední název: Supporter l'Art
Poštovní adresa: 107 avenue Simon Bolivar
Obec: Paris
PSČ: 75019
Země: FRA

Úřední název: Jigsaw
Poštovní adresa: 41 bis boulevard Voltaire
Obec: Paris
PSČ: 75011
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.