Publications Office of the EU
Čištění budov na vlastnostech BSR - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Čištění budov na vlastnostech BSR

  • Zveřejněno
    07/05/2024
  • Lhůta
    13/06/2024
  • Otevírání nabídek
    13/06/2024
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Berliner Stadtreinigungsbetriebe (AöR)
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE300 Berlin
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90911200 Stavební úklid
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
2
Číslo nabídky
1000003351
Popis

Cílem služby inzerované Berliner Stadtreinigungsbetriebe (BSR) je provést úklid budovy na 2 pozemcích o rozloze přibližně 23 500 m2. Údržba čištění zahrnuje odstranění různých nečistot na různých podlahových a stěnových plochách, nábytku a zařízení, stejně jako zasklení všech druhů na samotných vlastnostech. Kromě toho jsou doplňkové služby zadávány ve formě rámcové smlouvy, která musí být poskytnuta v rámci příslušné smluvní části. Konkrétní zadání doplňkových služeb ve formě např. základních úklidových služeb a volitelných dočasných doplňkových služeb provádí příslušná písemná nebo textová forma vyhledávání AG. Podrobnosti o poskytování služeb viz zadávací dokumentace, část C – zadávací dokumentace, včetně příloh.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/06/2024 10:05
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.