Publications Office of the EU
Rámcová dohoda – roční zhotovitelé Umeå – pozemní práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Rámcová dohoda – roční zhotovitelé Umeå – pozemní práce

  • Zveřejněno
    17/04/2025
  • Lhůta
    06/05/2025
  • Udělení zakázky
    06/10/2025
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Fortifikationsverket
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE122 Södermanlands län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
100,000,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
403/2025
Popis

Rámcová dohoda se vztahuje na pozemní práce týkající se plánovaných i neplánovaných oprav a údržby, jakož i na přestavby, rozšíření a nové stavební práce týkající se všech nemovitostí vlastněných a spravovaných Agenturou pro opevnění v Umeå a okolí. Rámcové dohody budou podepsány nejvýše se třemi dodavateli. Položky vyžádané v rámci této rámcové smlouvy budou zadány na základě pořadí nebo opětovného vyhlášení soutěže.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=52555&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=52555&GoTo=Tender
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium: Kvalitet
Typ: quality
Popis: Organisationsbeskrivning och avropshantering
Váha (procenta, přesně) : 70
Kritérium: Prislista
Typ: price
Popis: Prislista
Váha (procenta, přesně) : 30
Odhadovaná hodnota
100,000,000.00 SEK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: NCC Sverige AB
Poštovní adresa:
Obec: SOLNA
PSČ: 17080
Země:
Úřední název: Skanska Sverige AB
Poštovní adresa:
Obec: STOCKHOLM
PSČ: 11274
Země:
Úřední název: NYAB Infrastruktur AB
Poštovní adresa:
Obec: KALIX
PSČ: 95231
Země:
Úřední název: Umeå Mark & VA AB
Poštovní adresa:
Obec: BULLMARK
PSČ: 91892
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.