Publications Office of the EU
Slovensko-Bratislava: Výstavba zařízení na výrobu elektřiny a tepla - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Slovensko-Bratislava: Výstavba zařízení na výrobu elektřiny a tepla

  • Zveřejněno
    23/01/2023
  • Lhůta
    20/04/2023
  • Udělení zakázky
    03/07/2024
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
MH Teplárenský holding, a.s.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45251220 Výstavba zařízení na výrobu elektřiny a tepla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
29,179,736.80 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
VS ZIL 7
Popis

Předmětem smlouvy je realizace zdroje energie pro výrobu tepla a elektřiny na základě technologického konceptu dvou (2) plynových motorů a dalšího příslušenství. Součástí práce je rovněž renovace distribučního transformátoru T10 s
dodání nového transformátoru s příslušenstvím.

Metoda podání
Elektronicky:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/36723/summary
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
29,179,736.80 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: PPA CONTROLL, a.s.
Poštovní adresa:
Obec: Bratislava
PSČ: 83000
Země:
Úřední název: innogy Energo, s.r.o.
Poštovní adresa:
Obec: Praha
PSČ: 10800
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.