Publications Office of the EU
Německo-Fürth: Čistící a hygienické služby v městských a venkovských oblastech a související služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Fürth: Čistící a hygienické služby v městských a venkovských oblastech a související služby

  • Zveřejněno
    07/12/2022
  • Lhůta
    09/01/2023
  • Otevírání nabídek
    09/01/2023
  • Udělení zakázky
    27/01/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Stadt Fürth - Gebäudewirtschaft - Infrastruktureller Bereich
Místo plnění
NUTS code: DE253 Fürth, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE253 Fürth, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90600000 Čistící a hygienické služby v městských a venkovských oblastech a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
843,400.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,226,187.84 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
22-0239
Popis

Hygiene- u. Reinigungsmaterial plus Zellstoffe
inklusive Objektbelieferung vom 01.02.23 bis 31.01.24,
inklusive dreimal Verlängerungsoption um jeweils ein Jahr bis längstens 31.01.27.

Metoda podání
Elektronicky:
https://my.vergabe.bayern.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
09/01/2023 10:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.