Publications Office of the EU
Pobřeží slonoviny-Abidžan: Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pobřeží slonoviny-Abidžan: Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby

  • Zveřejněno
    21/07/2021
  • Lhůta
    01/09/2021
  • Udělení zakázky
    27/06/2022
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
République de Côte d'Ivoire
Místo plnění
NUTS code: Côte d’Ivoire
Sídlo kupujícího
NUTS code: Côte d’Ivoire
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79400000 Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,450,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
6,358,900.00 EUR
Číslo nabídky
INTPA/ABJ/2021/EA-RP/0071
Popis

L'assistance technique accompagnera les services de l'administration ivoirienne bénéficiaire du projet(secteur privé et société civile)en vue de renforcer leurs capacités en œuvrant à la mise en place d'un cadre institutionnel opérationnel de pilotage, des outils et instruments de pilotage et de suivi de l'accord de partenariat économique intérimaire(APEIL) ainsi qu'un cadre réglementaire conforme aux standards internationaux dans les domaines visés par l'accord.
Le projet vise le rapprochement du cadre institutionnel et juridique ivoirien avec celui de l'union européenne ainsi que la réalisation d'études d'impact de l'APEI en vue de la prise en compte des questions liées aux obstacles techniques au commerce(OTC)et aux mesures Sanitaires et phytosanitaires(SPS).
Les questions douanières et fiscales étant au cœur de la mise en œuvre de l'APEI, les administrations des douanes et des impôts bénéficieront d'appuis directs pour renforcer leurs capacité...

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Government of Ivory Coast
Obec: Yamoussoukro
Kód NUTS: CI
Země: CIV
Hlavní adresa: http://www.cccciue.ci/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,450,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
6,358,900.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: GOPA Worldwide Consultants GmbH
Poštovní adresa:
Obec: BAD HOMBURG
PSČ:
Země: DEU

Úřední název: GOPA-Gesellschaft für Organisation, Planung und Ausbildung mbH
Poštovní adresa:
Obec: BAD HOMBURG
PSČ:
Země: DEU

Úřední název: GOPA Worldwide Consultants Gmbh
Poštovní adresa:
Obec: Bad Hambourg
PSČ:
Země: DEU

Úřední název: GOPA-Gesellschaft fur Organisation, Panung und Ausbildung mbh
Poštovní adresa:
Obec: Bad Homburg
PSČ:
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.