Publications Office of the EU
Německo-Ismaning: Školní nábytek - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Ismaning: Školní nábytek

  • Oznámení výsledků
    18/08/2017
  • Odhad zveřejnění
    03/10/2017
  • Zveřejněno
    18/01/2018
  • Lhůta
    15/02/2018
  • Otevírání nabídek
    15/02/2018
  • Udělení zakázky
    29/03/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gemeinde Ismaning
Místo plnění
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
39160000 Školní nábytek
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
740,441.84 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Lose Möblierung II.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Gemeinde Ismaning
Poštovní adresa: Schloßstraße 2
Obec: Ismaning
Kód NUTS: DE21H
PSČ: 85737
Země: DEU
Hlavní adresa: http://ismaning.de/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/02/2018 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
740,441.84 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: VS Vereinigte Spezialmöbelfabriken GmbH & Co.KG
Poštovní adresa: Hollerithstraße 7a
Obec: München
PSČ: 81829
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.