Publications Office of the EU
Německo-Rheine: Technicko-inženýrské služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Rheine: Technicko-inženýrské služby

  • Zveřejněno
    11/10/2017
  • Lhůta
    09/11/2017
  • Udělení zakázky
    05/03/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Rheiner Bäder GmbH
Místo plnění
NUTS code: DEA37 Steinfurt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA37 Steinfurt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71300000 Technicko-inženýrské služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1.00 EUR
Číslo nabídky
VgV-17/06-31NW
Popis

Die Rheiner Bäder GmbH plant den Neubau eines Hallenbades am Standort des Freibades an der Kopernikusstraße 58 in Rheine.
Folgende Komponenten sind für den Hallenbad-Neubau vorgesehen:
— Eingangsbereich und Kiosk,
— Umkleide- und Duschbereich,
— Schwimmhalle mit 25 m-Becken [mit Teilhubboden und Sprungplattform], Lehrschwimmbecken 10 x 16,66 m [mit Hubboden], Kinderplanschbecken und Wickelbereich sowie Beckenumgängen und Aufenthaltsflächen,
— optional: Aktivbecken 10 x 12,5 m und Beckenumgang in einer separaten jedoch an den Gebäudekörper angedockten Halle mit eigenem Zugang,
— Aufsicht und Geräteräume,
— Technik.
Für den Neubau inkl. optionalem Aktivbecken ist eine Brutto-Grundfläche von rund 4 770 qm und eine Nutzfläche von rund 3 350 qm angedacht.
Der Kostenrahmen [inkl. optionalem Aktivbecken] beläuft sich auf ca. 10 000 000 EUR / netto (KG 200 – 600).

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: compar -strategien für architektur und städtebau-
Poštovní adresa: Schönhauser Straße 15
Obec: Dortmund
Kód NUTS: DEA52
PSČ: 44135
Země: DEU
Kontaktní osoba: Vergabemanagement
Hlavní adresa: www.comp-ar.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Ingenieurbüro Grage Gesellschaft für Tragwerksplanung mbH
Poštovní adresa: Bielefelder Straße 9
Obec: Herford
PSČ: 32051
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.