Publications Office of the EU
Švédsko-Borlänge: Údržba dálnic - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Švédsko-Borlänge: Údržba dálnic

  • Udělení zakázky
    04/03/2014
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45233139 Údržba dálnic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
263,289,007.00 SEK
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Smlouva se týká zajištění základní údržby silnic na veřejných komunikacích v oblasti Malmö. Oblast Eslöv zaniká jako vlastní oblast a je součástí této zakázky v oblasti Malmö. Smlouva obsahuje tyto prvky: Část A: Pozemní komunikace údržby, část B: Pomoc na pozemních komunikacích, část C: Rozšířené klučení 10 m, část D: Čištění divokých plotů, část E: Opatření specifická pro provozní oblast Celková délka silniční sítě v dané oblasti činí přibližně 1 870 km, z čehož silnice GC je 106 km.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
263,289,007.00 SEK
Přidělení zakázky
Úřední název: Svevia – Region Syd
Poštovní adresa: Derbyvägen 6 A–B
Obec: Malmö
PSČ: 212 35
Země: SWE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.